Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Babki Gąseckie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana Babki Gąseckie

Babki Gąseckie,warmińsko-mazurskie

99 000 zł3 034 m² 32,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położone działki rolne o powierzchniach od 3010 m2 do 3035 m2 położone w miejscowości Babki Gąseckie, gmina Olecko. Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Sajzy

Sajzy(Babki Gąseckie + 11 km)

339 000 zł1 999 m² 169,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1999 m2 położona w Sajzach wraz z udziałem w działce z linią brzegową jeziora Łaśmiady gmina Ełk Działka budowlana objęta decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Koziki

Koziki(Babki Gąseckie + 11 km)

150 000 zł3 600 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Koziki, gm. Ełk Lokalizacja: koziki, gm. Ełk Powierzchnia: 3600 m Numer geodezyjny: 41/2 Działka zalesiona Opis nieruchomości: na sprzedaż pięknie położona, zalesiona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Rogojny

Rogojny(Babki Gąseckie + 25 km)

374 100 zł6 802 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z linią brzegową Jezioro Łaźno Mazury do 7807 m Na sprzedaż kompleks 5 wyjątkowych działek o powierzchni od 5615 m do 7807 m , położonych bezpośrednio nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Mącze(Babki Gąseckie + 19 km)

140 000 zł1 501 m² 93,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki na sprzedaż w miejscowości Mącze - blisko jeziora i Ełku Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości Mącze , w powiecie ełckim, obręb Mącze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Malinówka Wielka

Malinówka Wielka(Babki Gąseckie + 11 km)

780 000 zł26 184 m² 29,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w niezwykle spokojnej okolicy - z dala od ścisłej zabudowy wsi, blisko do jeziora Łaśmiady, straduńskiego. Na sprzedaż działka o powierzchni 2,6184 ha oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Ełk

Północ II,Ełk(Babki Gąseckie + 11 km)

399 000 zł114 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nieruchomość położona w Ełku przy ul. Generała Władysława Sikorskiego 16a. Budynek o powierzchni zabudowy 114 m oraz powierzchni użytkowej 98,7 m , umiejscowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Lepaki Wielkie

Lepaki Wielkie(Babki Gąseckie + 19 km)

69 000 zł1 050 m² 65,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy o powierzchni 1050 m 2 położona w miejscowości Lepaki, gmina Ełk. Nieruchomość położona jest w kompleksie parceli.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ełk

Ełk(Babki Gąseckie + 11 km)

750 000 zł450 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duży, wolnostojący dom na osiedlu grunwaldzkim! W nowej niższej cenie! 750.000,00 zł do negocjacji! Atrakcyjnie zlokalizowany, wolnostojący dom mieszkalny o powierzchni ok. 450 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Olecko

Olecko(Babki Gąseckie + 15 km)

220 000 zł59,90 m² 3 672,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,90 m2, położone w Olecku przy ulicy Parkowej - jedyne 400 metrów od Jeziora Oleckie Wielkie. Lokal mieszkalny usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Olecko

Olecko(Babki Gąseckie + 15 km)

1 099 000 zł230 m² 4 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:552 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Olecku, 200 m od Jeziora Olecko Wielkie oraz zagospodarowanej miejskiej plaży.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij